33 - تاسیس (مرکز بزرگ صهیونیسم شناسی) برای جهان اسلام اجتناب ناپذیر است.
323 بازدید
موضوع: اخلاق و عرفان


                اکنون صهیونیسم در جبهه فرهنگی بیش از پیش در صدد رخنه کردن است


دن در منابع دینی مسلمانان است لذا تاسیس مرکز بزرگ صهیونیسم شناسی برای مسلمانان ضرورت دارد.

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا ۖ وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ قَالُوا إِنَّا نَصَارَىٰ ۚذَٰلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسِينَ وَرُهْبَانًا وَأَنَّهُمْ لَا يَسْتَكْبِرُونَ﴿٨٢﴾ بطور مسلّم یهود و مشرکان را دشمن ترین مردم نسبت به مومنان  خواهی یافت ولی آنها را که می گویند مسیحی هستیم ، نزدیک ترین دوستان به مومنان می یابی ، این به خاطر آنست که در میان آنها افرادی دانشمند و تارک دنیا هستند و آنها (دربرابر حق) تکبر نمی ورزند.

این آیه و آیات بعد در باره مسلمانان مهاجر به حبشه و نجاشی پادشاه حبشه در عصر پیامبر ، نازل شده است و مفسرین در این مورد روایات و تواریخ زیاد آورده اند که بیرون  از بحث مااست.

می بینیم خدای تبارک و تعالی در این آیه سرسخت ترین دشمن برای مومنان ، یهود و مشرکان را اعلام نموده و تاریخ اسلام به خوبی گواه این حقیقت است و استثنائی هم در آن وجود ندارد ، زیرا در بسیاری از صحنه های نبردهای ضد اسلامی ، یهود بطور مستقیم یا غیر مستقیم دخالت داشتند و دارند و خواهند داشت و از هیچگونه کار شکنی و دشمنی ، خود داری نکرده اند و افراد کمی از آنها به اسلام گرویده اند ، در حالی که در غزوات اسلامی ، کمتر مسلمانان را با مسیحیان می بینیم و نیز افراد زیادی را  از آنها، مشاهده می کنیم .که به صفوف مسلمین ، پیوسته اند سپس قرآن دلیل این تفاوت روحی و خط مشی اجتماعی را در آنها ، طی چند حمله بیان کرده است ( که طالبین تفصیل به تفسیر آیات مراجعه نمایند. 

البته در این گفتار ، سخن ما ، یهودیانیست که از صدر اسلام تا به امروز و بعد از این،  دایم با مسلمان ها سر ستیز داشتند و دارند و خواهند داشت و  در طول تاریخ هیچگونه انعطافی از آنها دیده نشده است و در ضدیت با اسلام و مسلمین هرچه در توان داشتند ، ( از کشتن و تخریب و سوزاندن گرفته تا نفوذ سرشار ، در منابع عقیدتی و سیاسی آنها) مضایقه نکرده و اعمال نموده اند ، نه یهودیانی که بامسلمان ها کنار آمده باهم زندگی می کنند.

نمونه هائی را ازین دسته یهودیان ، در یاد داشت دیگر آوردم ، مانند کعب الاحبار و جز او که محمود ابوریه در باره کعب و دسیسه های او می نویسد [ پس از آنکه آتش فتنه ها در زمان عثمان شعله ور شد و این آتش دامنگیر عثمان شد و او را درخانه اش به قتل رساندند ، این کاهن حیله گر ازین فرصت نهایت استفاده را برد و با تمام توان در آتش فتنه دمید و هر اندازه که می توانست از ترفندهای گوناگون خود بهره  جست ، که از جمله نیرنگهایی که وی در این ماجرا به کار گرفت و خوی یهودی گری خود را به وضوح آشکار کرد ، آن بود که ادعا کرد خلافت بعد از عثمان سزاوار معاویه است ] !.

با این بیان ها و نقل های دروغ از تورات ، کار خود را کرد و به شام رفت و در آنجا ساکن و از معاویه پشتیبانی نمود و  به کرسی نشانید و باز علی مظلوم را تا آخر عمر به مخمصه انداخت و حتی کار به جائی رسید که مانند همسر مظلومه اش ، شبانه دفن شد و تا زمان هارون عباسی حدود 120 سال ، قبرش هم ناشناخته ماند .

 در این باره ، تاریخ مطالب فراوانی را به یادگار گذاشته که بیرون از حوصله این یاد داشت است. و درنهایت کعب یهودی در همان شام از دنیا رفت و فرمانروایان اموی ، قبرش را زیارتگاه نمودند و خدماتش را تلافی نمودند. 

از آن تاریخ تا به امروز ، دشمنی بی نهایت یهودی ها ادامه دارد و در زمان ما  و در قرن اخیر نیز انگلیس دو فرقه ضد اسلام یکی آل سعود را با نام اسلام از سرزمین بیابان نشین «نجد» آورد و در مراکز اسلامی نشانید و مسلط ساخت ، (از آن روز تا به حال با هر حیله وتزویر گروه هائی را با نام وهابی و القاعده  و داعش و غیره ، در کشور های اسلامی مستقر کرده و اسلام را با نام اسلام می کوبد و نابود می کند). 

گروه دوم یعنی یهودیان ضد اسلام را با نام «اسرائیل» صهیونیسم ، از کشور های مختلف ، گرد آورد و در قلب کشورهای اسلامی ، اسکان داد و  نقشه جغرافیائی ( از نیل تا فرات ) را در اختیار آنها گذاشت ، تا اسلام و مسلمین را با هر شرایطی ، نابود کرده و از میان بردارد. 

پس برای همه روشن شده است که این غده سرطانی تا می تواند ، در محو و نابود ساختن مسلمان ها ، از پا نخواهد نشست و معلوم گشته است تا به حال برخورد سیاسی و نظامی با اسرائیل ، برای آزاد سازی اراضی مسلمانان ، بدون برخورد فرهنگی و اجتهادی با اسرائیلیات راه یافته در منابع دینی مسلمانان ، ممکن نیست، چون جهان اسلام ، غالبا از عمق نفوذ اسرائیلیات در منابع اسلامی و نقش تخریبی و تخدیری آن ، در افکار جامعه ، بی اطلاع اند، در نتیجه از عمق خطر حضور اسرائیل در منطقه نیز ، آگاهی کافی ندارند .

از این رو باید مسلمان ها برای آگاهی نسل های فعلی و آینده ، برای شناساندن این جرثومه های فساد ، مراکزی ( مانند مرکز بزرگ صهیونیسم شناسی یا نام دیگر در این مضمون). ایجاد نمایند که پس از فارغ التحصیل شدن و تربیت یافتن افراد، در همچون مراکزی ، عملا یک نیروی قوی و جانباز در برابر دشمن خطرناک و بیرحم صهیونستی ، تشکیل یافته و  با از خود گذشتگی و فداکاری ، صهیونیسم ، این غده سرطانی را از صفحه روزگار محو و نابود سازند.

به امید آن روز که با خواست خدا  و اجازه  به ظهور قلب عالم امکان  و رکن زمین و آسمان حضرت بقیّة الله الاعظم روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء ، عزت و عظمت اسلام در سراسر گیتی ، گسترده شود انشاءالله.